Pergo LifePergo Life
Pergo LifePergo Life
Osłony zewnętrzne

Rolety Screen (Refleksole)

Ochrona pomieszczeń mocno nasłonecznionych

Rolety screen (refleksole)

 

Rolety Screen (Refleksole) to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zachować komfortową temperaturę w pomieszczeniach w czasie upalnych dni. Stanowią doskonałe zabezpieczenie przed nagrzewaniem budynku oraz chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń. Mogą one także z powodzeniem pełnić funkcję moskitiery, chroniąc przed uciążliwymi owadami. Do wyboru jest wiele stopni zaciemnienia, w tym w ofercie znajduje się opcja wykonania rolet screen z całkowicie zaciemniającą tkaniną. W zależności od wybranego materiału oraz jego stopnia transparentności, możliwe jest utrzymanie w pomieszczeniach pożądanej temperatury.

Refleksole mogą zostać wyposażone w silnik elektryczny, wówczas sterowanie odbywa się za pomocą przełącznika lub pilota. Montuje się je na zewnątrz, na przeszkleniach o dużych powierzchniach. Rolety screen są nie tylko bardzo praktyczne, ale również stanowią doskonałą dekorację budynków. Ich konstrukcję wykonaną z aluminium można polakierować w dowolnym kolorze RAL. Materiałowe poszycie dostępne jest także w wielu wariantach kolorystycznych, a ponadto ma różnorodne struktury, dlatego też bez trudu można wkomponować je w każde otoczenie.

Montaż rolet screen na Podlasiu

Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych refleksoli oraz ich wykonanie na terenie Białegostoku. Zlecenia na montaż rolet screen napływają do nas również z wielu okolicznych miejscowości w województwie podlaskim. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do prywatnych inwestorów, bowiem refleksole to także jeden z najlepszych sposobów na osłonę okien w nowoczesnych budynkach, biurowcach oraz w hotelach. Stanowią także znakomite rozwiązanie dla placówek edukacyjnych. Nasze rolety screen mogą skutecznie podnieść komfort nauczania w upalne dni, dlatego zostały one przez nas zamontowane już w niejednej szkole na obszarze Podlasia.

Dlaczego warto wybrać refleksole od Pergo Life?

Oferujemy innowacyjne rozwiązania, które gwarantują maksymalny komfort użytkowania. Rolety screen pozwalają redukować koszty eksploatacyjne związane z korzystaniem z klimatyzacji. Ich poszycia charakteryzują się wysoką jakością, która przekłada się na dużą odporność na warunki zewnętrzne. Dzięki temu nasze refleksole prezentują się nienagannie przez bardzo długi czas. Ponadto oferujemy Państwu szeroki wybór kolorów poszycia.

Sterowanie elektryczne

Dodatkowo roletę można wyposażyć w silnik elektryczny sterowany za pomocą przełącznika lub pilota

Kolor lakieru

Możliwość lakierowania konstrukcji w dowolnym kolorze RAL

Kolekcja tkanin

Szeroka gama tkanin do wyboru

Rolety Screen (Refleksole)
Roleta screen