Pergo LifePergo Life
Pergo LifePergo Life
Osłony wewnętrzne

Plisy okienne

Osłona przeciwsłoneczna w formie sprasowanej w harmonijkę tkaniny

Plisy okienne

Osłona, która doda elegancji i delikatności każdemu wnętrzu dzięki bogatej kolekcji tkanin.

Jest to idealne rozwiązanie do przesłonięcia pojedynczych skrzydeł okien, jak również do zasłonięcia nieregularnych konstrukcji dachów, verand czy ogrodów zimowych. Plisy można wykonać w dowolnym kształcie takim jak trójkąt, trapez czy okrąg. Ich niepowtarzalną zaletą jest to, że mogą być zsuwane zarówno od dołu, jak i od góry, z możliwością zatrzymania w dowolnym miejscu.

Plisy jako skuteczna ochrona przed słońcem

Nasza firma zlokalizowana niedaleko Białegostoku oferuje plisy, które są skuteczną ochroną przed słońcem. Zapewniamy szeroki wybór tkanin o różnym poziomie przenikania promieni słonecznych. Z oferty zadowoleni będą zarówno klienci, którym zależy na maksymalnej prywatności, jak i na delikatnej osłonie okiennej.

Proponowane przez nas plisy okienne sprawdzą się w domach, mieszkaniach, biurach, lokalach usługowych i innych obiektach użyteczności publicznej. Osoby zdecydowane na ich montaż w domu mogą być pewne, że plisy będą doskonałą osłoną okienną w pokojach, kuchni, łazience, czy gabinecie. U nas możesz liczyć na funkcjonalne i estetyczne rozwiązania o długiej trwałości.

Plisy okienne
plisy
Plisy okienne
Plisy okienne
rolety rzymskie
Sterowanie ręczne

Za pomocą uchwytu lub za pomocą mechanizmu samoblokującego sterowanego sznurkiem

Sterowanie elektryczne

Dodatkowo istnieje możliwość wykonania plisy wyposażonej w silnik elektryczny.

Rolety dzień i noc
Ochrona przed słońcem

Szeroka gama tkanin o różnym stopniu przepustowości światła oraz możliwość łączenia dwóch różnych tkanin w systemie „dzień-noc” oraz tkaniny tzw. plaster miodu.

Kąt nachylenia

Mogą pracować pod dowolnym kątem.

pilsy okienne
Pranie ręczne

Dodatkowym atutem tej przesłony jest możliwość prania ręcznego.

Zalety plis okiennych

Sprzedajemy plisy okienne wyróżniające się wieloma zaletami. Wśród nich można wymienić m.in.:

  • wygodną i prostą obsługę,
  • lekki materiał,
  • możliwość ręcznego prania tkaniny,
  • szeroki wybór tkanin,
  • łatwy i nieinwazyjny montaż,
  • możliwość instalacji na oknie zwykłym oraz dachowym.

Dostarczamy naszym klientom nowoczesne rozwiązania tworzone na wymiar. Stosujemy innowacyjne technologie, które sprawiają, że proponowane produkty są trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. W ofercie dostępne są najpopularniejsze rozwiązania, nie tylko plisy, ale również rolety rzymskie, rolety typu dzień i noc, a także rolety w kasecie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, skontaktuj się telefonicznie lub e-mailowo. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Zapraszamy do współpracy!

plisy
plisy
plisy
plisy
plisy
plisy