Pergo LifePergo Life
Pergo LifePergo Life
Osłony wewnętrzne

Rolety dzień i noc

Stylowa osłona pasująca do wszystkich wnętrz

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc to jedne z najczęściej wybieranych przesłon okiennych w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych. Dzięki dwóm warstwom materiału – transparentnego oraz zaciemniającego ­­– możliwa jest precyzyjna regulacja światła słonecznego dostającego się do wnętrza pomieszczenia. Ponadto w razie potrzeby rolety dzień i noc pozwalają całkowicie ograniczyć dopływ światła. Ich ogromną zaletą jest także prosty, niewymagający montaż. Montuje się je do ramy okiennej, ściany lub sufitu. Do tego rolety dzień i noc są łatwe w regulacji, dlatego też z ich obsługą bez problemu poradzą sobie zarówno dorośli, jak i dzieci.

Rolety dzień i noc, które znajdują się w naszej ofercie, charakteryzują się wysoką jakością oraz dużą różnorodnością kolorystyczną. Z uwagi na prostą i klasyczną estetykę, mogą być zamontowane niemal w każdym pomieszczeniu. Są one doskonałą alternatywą dla tradycyjnych żaluzji aluminiowych czy drewnianych. Rolety dzień i noc świetnie sprawdzają się w sypialniach oraz pokojach najmłodszych domowników. Stanowią także doskonałą ochronę przed promieniami słonecznymi w gabinetach czy w salonach.

Rolety dzień i noc
rolety rzymskie
Sterowanie ręczne

Roletę możemy sterować ręcznie za pomocą samoblokującego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem kulkowym.

Sterowanie elektryczne

Dodatkowo istnieje możliwość wykonania rolety wyposażonej w silnik elektryczny sterowany za pomocą przełącznika lub pilota.

Rolety dzień i noc
Ochrona przed słońcem

Szeroka gama tkanin zarówno transparentnych, jak i podgumowanych zaspokoi każde wymagania.

Rolety dzień i noc
Rolety dzień i noc

Czym wyróżniają się rolety dzień i noc Pergo Life?

Poszycia rolet dzień i noc wykonujemy z tkanin o wysokiej gramaturze, dzięki czemu są one odporne i wytrzymałe. Transparentne warstwy materiału wyróżniają się wysoką przepuszczalnością światła, z kolei warstwy zaciemniające niemal zupełnie blokują dostęp promieni słonecznych. Proponujemy m.in.:

  • rolety dzień i noc sterowane ręcznie – wyposażone w samoblokujący mechanizm, a regulacji dokonuje się łańcuszkiem kulkowym,
  • rolety dzień i noc sterowane elektronicznie – wyposażone w silnik elektryczny, obsługiwane za pomocą przełącznika lub pilota,
  • szeroki wybór tkanin – zarówno transparentnych, jak i podgumowanych.

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna – zarówno pod względem jakości, jak i estetyki oferowanych produktów. Decydując się na zakup rolet w naszym salonie, mogą Państwo liczyć na to, że zamówienie zostanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy doskonałe dostosowanie rolet dzień noc do ramy okiennej oraz pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Obsługujemy Klientów z Białegostoku oraz wszystkich okolicznych miejscowości na Podlasiu.