Pergo LifePergo Life
NowoczesneMoskitiery na okna i drzwi

Ramkowe, drzwiowe, przesuwne, rolowane

Moskitiery na okna i drzwi

Moskitiery są jednym z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych przeciwko owadom. Główną zaletą moskitier jest to, że siatka wykonana z włókna szklanego nie zmniejsza widoczności, odporna jest na czynniki atmosferyczne, temperaturę, promieniowanie UV czy deszcz. Moskitiery wykonywane są pod wymiar z możliwością wyboru koloru profili z palety RAL lub palety oklein drewnopodobnych.

Moskitiera ekran (1)

Moskitiera ramkowa

Moskitiera ramkowa idealnie sprawdzi się w oknach uchylnych, które otwierane są w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza. Montowana jest bezinwazyjnie za pomocą uchwytów obrotowych do ramy okiennej. Przenikanie owadów do wnętrza pomieszczenia staje się nie możliwe, poprzez kołnierz na zewnętrznej stornie ramki moskitiery, który nachodzi na ramę uszczelniając system.

moskitiera drzwiowa (1)

Moskitiera drzwiowa

Moskitiera drzwiowa to praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się na okno balkonowe. Montowana jest do ościeżnicy za pomocą zawiasów samodomykających. Otwieramy moskitierę za pomocą uchwytu, a zastosowane magnesy trzymają moskitierę w pozycji zamkniętej. Wyposażona jest również w uszczelkę szczotkową, która zabezpiecza wnętrze przed dostaniem się owadów i nieczystości z zewnątrz.

Moskitiera przesuwna (1)

Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna to rozwiązanie przeznaczone do dużych przeszklonych wnęk takich jak, balkony, tarasy lub ogrody zimowe. Moskitiera posiada prowadnicę dolną i górną montowaną za pomocą wkrętów. Istnieje możliwość wykonania moskitier jedno lub dwuskrzydłowych.

Moskitiera rolowana (1)

Moskitiera rolowana

Moskitierę rolowaną stosujemy zarówno do okien jak i drzwi balkonowych, ponieważ występuje w wersji pionowej i poziomej. Moskitiera wyposażona jest w prowadnice boczne oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala rozwijać i zwijać siatkę do kasety.