/*====== * * Theme Setup * ======*/ if( !function_exists( 'luxe_child_theme_setup' ) ) { function luxe_child_theme_setup() { wp_enqueue_style( 'luxe', get_template_directory_uri() . '/style.css' ); wp_enqueue_style( 'luxe-child-style', get_stylesheet_directory_uri() . '/style.css' ); } add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'luxe_child_theme_setup' ); include ( get_theme_file_path() . '/include/customize.php' ); } Pergole - Pergo Life
Pergo LifePergo Life
Nowoczesne

Pergole

Tarasowe i balkonowe

Pergola PRO

Pergola PRO

pergola segmentowa

Pergole tarasowe to idealne rozwiązanie, które pozwoli nam stworzyć dodatkową przestrzeń o niezliczonych możliwościach jakie daje nam ogród czy taras. Dzięki takiej osłonie deszcz, wiatr czy ostre słońce przestają być problemem. Pergole to idealne połączenie designu z wyjątkową funkcjonalnością.

Pergola PRO
Pergola
segmentowa zsuwana
Szerokość
od 150 do 900 cm
Sterowanie elektryczne
na życzenie klienta możliwość wyposażenia pergoli w silnik elektryczny
Kąt nachylenia
od 4° do 12°
Klasa wiatrowa
2 lub 3 zależnie od rozmiaru
Gwarancja
2 lata
Patio

Patio – pergola z luźnym poszyciem

pergola płaska z luźnym poszyciem

Pergola płaska o nowoczesny i estetycznym wyglądzie. Pakiet poszycia wykonany jest z lekkim spadkiem na jeden z boków w celu odprowadzenia wody. Po rozwinięciu materiał nie jest naprężony, układa się w niewielkie fale. System ten może być stonowany do podwieszenia pod istniejącą pergolę drewnianą, aluminiową lub betonową konstrukcję. Możemy również zamocować pergolę do ściany, wówczas prowadnice montowane są do ściany a słupy podporowe do podłoża.

Patio
Pergola
segmentowa zsuwana
Sterowanie ręczne
za pomocą sznura w pętli, wiązanego do dostarczonej w komplecie knagi ściennej
Sterowanie elektryczne
na życzenie klienta możliwość wyposażenia pergoli w silnik elektryczny
Kąt nachylenia
od 4° do 12°
Klasa wiatrowa
2 lub 3 zależnie od rozmiaru
Gwarancja
2 lata
Pergola SUN

Pergola SUN z luźnym poszyciem

Pergola SUN to kolejne nowoczesne rozwiązanie pergoli z luźnym poszyciem. Po rozwinięciu materiał nie jest naprężony, układa się w niewielkie fale. Poszycie zamontowane segmentowo do poprzecznych profili z wózkami przemieszczającymi się wzdłuż prowadnic. Poszycie po zsunięciu może być
chronione przez daszek. Pergola może być wolnostojąca lub możemy ją zamontować do ściany, wówczas prowadnice montowane są do ściany a słupy podporowe do podłoża.

Pergola SUN
Pergola
segmentowa zsuwana
Sterowanie
elektryczne
Szerokość
460 cm
Kolor lakieru
dostępne w prawie 200 kolorach
Kolekcja tkanin
Dickson, Recasens, folia zbrojona PVC
Gwarancja
2 lata

Pergola lamelowa BIOCLIMATIC

Pergola lamelowa to idealne rozwiązanie na przedłużenie naszego tarasu. Świetnie sprawdzi się dla osób pragnących cieszyć się swoim tarasem przez cały rok. Zadaszenie wykonane z lameli z możliwością zmiany kąta nachylenia. Pergola może być wolnostojąca lub możemy ją zamontować do ściany, wówczas prowadnice montowane są do ściany a słupy podporowe do podłoża. Możliwość zastosowania systemu szklanych przesuwnych ścian lub rolet screen.

zadaszenie
obrotowe
Ochrona
przed słońcem
ochrona
przed deszczem
ochrona
przed wiatrem
sterowanie
elektryczne
Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ostatnie wpisy