Pergo LifePergo Life
Pergo LifePergo Life
Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Rozwiązanie łączące klasykę z nowoczesnością

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne zapewniają doskonałe zaciemnienie pomieszczeń, chroniąc je przed słońcem oraz nadmiernym nagrzewaniem. Oprócz tego dobrze wyciszają pomieszczenia, ponieważ mają też właściwości akustyczne. Montowane są też bardzo często z uwagi na bezpieczeństwo, bowiem rolety zewnętrzne stanowią dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe. Tego typu osłony okienne pozwalają także ograniczać straty ciepła w budynku w chłodnych porach roku.

Rodzaje rolet zewnętrznych

W naszym sklepie znajdą Państwo wiele różnych rodzajów rolet zewnętrznych. Zapewniamy, że wszystkie oferowane produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, w oparciu o nowoczesne technologie. W sprzedaży dostępne są m.in. następujące rozwiązania:

  • rolety zewnętrzne ze sterowaniem ręcznym – za pomocą zwijacza, linki, korbki lub mechanizmu sprężynowego,
  • rolety zewnętrzne ze sterowaniem elektrycznym – za pomocą przełącznika lub pilota.

Ponadto na życzenie Klienta możemy wykonać osłony w dowolnym kolorze z palety RAL. W naszym salonie znaleźć można zarówno zewnętrzne rolety antywłamaniowe, jak i rolety zewnętrzne screen. Pierwsze z nich posiadają specjalne zabezpieczenia, uniemożliwiające podniesienie kurtyny. Z kolei refleksole to rolety, które świetnie sprawdzają się na dużych witrynach.

Montaż rolet zewnętrznych

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również profesjonalnym montażem rolet zewnętrznych w Białymstoku oraz na terenie wszystkich okolicznych miejscowości. Zlecenia realizujemy zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej – szkołach, biurach czy sklepach. Oferowane przez nas osłony różnią się między sobą sposobem montażu. Nasze rolety zewnętrzne mogą być wyposażone w następujące systemy:

  • system adaptacyjny – jest to najpopularniejszy system rolet zewnętrznych, stosowany w już istniejących budynkach, montowany we wnętrzu lub na zewnątrz wnęki ramy okiennej;
  • system nadstawny – może być zastosowany zarówno przy wymianie okien podczas modernizacji starych budynków, jak i w obiektach, które dopiero powstają. System rolet nadstawnych montowany jest w otworze razem z oknem. Jego konstrukcja pozwala na zabudowę skrzynki zarówno z obu, jak i tylko jednej ze stron (dowolnej). Oprócz tego możliwy jest także montaż bez zabudowy.
  • system podtynkowy – stosowany jest zazwyczaj w nowo powstałych budynkach, ale po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża, znajduje też zastosowanie w już wybudowanych obiektach. Dużą zaletą rolet w tym systemie jest doskonałe wpasowanie w elewację budynku.

Znajdujące się w naszej ofercie rolety zewnętrzne można idealnie zharmonizować z estetyką każdego obiektu, dobierając odpowiedni system i kolor. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasz wykwalifikowany personel pomoże Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie.

rolety rzymskie
Sterowanie ręczne

Za pomocą: zwijacz + linka, korba lub mechanizm sprężynowy

Sterowanie elektryczne

Sterowanie za pomocą przełącznika lub pilota

Kolor

Na życzenie klienta roletę wykonujemy w dowolnym kolorze z palety RAL

Rolety zewnętrzne różnią się między sobą sposobem montażu, mogą być wyposażone w następujące systemy:

System adaptacyjny

System adaptacyjny

Najpopularniejszy system rolet zewnętrznych. Montuje się go w już istniejących budynkach do ramy okiennej – we wnęce lub na zewnątrz wnęki.

system nadstawny

System nadstawny

Zastosowany może być zarówno podczas modernizacji starych budynków przy wymianie okien, jak i w obiektach, które dopiero powstają. System rolet nadstawnych montowany jest w otworze razem z oknem. Jego konstrukcja pozwala na zabudowę skrzynki zarówno z jednej dowolnej strony, jak i z obu stron. Oprócz tego możliwy jest także montaż bez zabudowy.

System podtynkowy

System podtynkowy

Stosowany jest zazwyczaj do nowo powstałych budynków, ale po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża, może być też zastosowany w już wybudowanych obiektach. Dużą zaletą rolet w tym systemie jest doskonałe wpasowanie w elewację budynku.

Znajdujące się w naszej ofercie rolety zewnętrzne można idealnie zharmonizować z estetyką każdego obiektu, dobierając odpowiedni system i kolor. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasz wykwalifikowany personel pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.