/*====== * * Theme Setup * ======*/ if( !function_exists( 'luxe_child_theme_setup' ) ) { function luxe_child_theme_setup() { wp_enqueue_style( 'luxe', get_template_directory_uri() . '/style.css' ); wp_enqueue_style( 'luxe-child-style', get_stylesheet_directory_uri() . '/style.css' ); } add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'luxe_child_theme_setup' ); include ( get_theme_file_path() . '/include/customize.php' ); } Rolety zewnętrzne - Pergo Life
Pergo LifePergo Life
Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Rozwiązanie łączące klasykę z nowoczesnością

Rolety zewnętrzne

Zewnętrzna ochrona przed działaniem promieni słonecznych

Skuteczna ochrona przed słońcem

Rolety zewnętrzne zapewniają bezpieczeństwo oraz przyjemny cień w pomieszczeniu. Rolety można idealnie zharmonizować z wyglądem budynku dobierając odpowiedni system i kolor. Rolety wykonane są z aluminium, a dzięki piance wypełniającej, profile odznaczają się dobrą izolacyjnością termiczną i dźwiękową.

Sterowanie ręczne

Za pomocą: zwijacz + linka, korba lub mechanizm sprężynowy

Sterowanie elektryczne

Sterowanie za pomocą przełącznika lub pilota

Kolor

Na życzenie klienta roletę wykonujemy w dowolnym kolorze z palety RAL

Rodzaje rolet zewnętrznych

System adaptacyjny

System adaptacyjny

System adaptacyjny jest to najpopularniejszy system rolet zewnętrznych stosowany jest w już istniejących budynkach. System ten montujemy do ramy okiennej – we wnęce lub na zewnątrz wnęki.

system nadstawny

System nadstawny

System nadstawny to uniwersalny system montowanych w otworze razem z oknem, stosowany zarówno w nowopowstających, modernizowanych jak i już istniejących budynkach. System daje możliwość zabudowy skrzynki z dowolnej strony, z obu stron jak i montaż bez zabudowy.

System podtynkowy

System podtynkowy

System podtynkowy stosowany jest zazwyczaj do nowo powstałych budynków, może być zastosowany również do już istniejących domów po uprzednim dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża. Rolety w tym systemie idealnie wpasowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część.

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ostatnie wpisy