Pergo LifePergo Life
Pergo LifePergo Life
Osłony wewnętrzne

Rolety rzymskie

Stylowa osłona pasująca do wszystkich wnętrz

Rolety rzymskie

Nasza firma z siedzibą niedaleko Białegostoku oferuje rolety rzymskie. Nasze produkty to dekoracyjne przesłony dla osób ceniących sobie indywidualizm. Bogata paleta tkanin i wzorów pozwala na stworzenie swojej własnej niepowtarzalnej rolety. Jest to osłona, która pozwala nam pogodzić system rolety z tradycyjnymi firankami i zasłonami. W zależności od preferencji i potrzeb, rolety rzymskie możemy wykonać zarówno z materiału tiulowego jak i zaciemniającego.

Podczas zwijania tkanina układa się w nachodzące na siebie fałdy, mocowana jest do szyny górnej za pomocą taśmy rzepowej. Roleta montowana jest na ścianę, sufit bądź we wnęce okiennej.

Rolety rzymskie
rolety rzymskie
Sterowanie ręczne

Obsługiwana jest za pomocą mechanizmu samoblokującego sterowanego łańcuszkiem.

Sterowanie elektryczne

Dodatkowo roleta może być wyposażona w silnik elektryczny sterowany za pomocą przełącznika lub pilota.

Zalety rolet rzymskich

Dostępne w naszej ofercie rolety rzymskie to połączenie funkcjonalności i estetyki. Produkty te spełniają swoje podstawowe zadanie, czyli skutecznie chronią pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz zapewniają prywatność. Oprócz tego ich niewątpliwym atutem jest wyjątkowy wygląd. Zwinięta roleta tworzy dekoracyjny zwój materiału. Szeroki wybór tkanin sprawia, że roleta rzymska staje się nie tylko osłoną okna, ale również ciekawą dekoracją wnętrza.

Co ważne, rolety rzymskie doskonale pasują do wszystkich pomieszczeń. Z powodzeniem można je zamontować w pokoju dziennym, sypialni, gabinecie, czy nawet łazience. Ich instalacja jest prosta i nie wymaga wykonania skomplikowanych czynności.

Rolety rzymskie
rolety rzymskie
Rolety rzymskie

Rolety rzymskie na różne okna

Proponowane przez nas rolety rzymskie pasują do okien o różnych rozmiarach. Możemy wykonać rolety, które będą osłoną zarówno niewielkich, jak i dużych okien. Dzięki temu, że produkty mogą być zamontowane na ścianie lub suficie, nawet skomplikowane kształty otworów okiennych nie stanowią problemu. Rolety rzymskie sprawdzą się w przypadku standardowych okien prostokątnych, jak i okien o kształcie łuku.

Rolety rzymskie działają na zasadzie systemu koralikowego – najprostszy, powszechny i wygodny mechanizm. Jednym ruchem możesz ustawić roletę na odpowiedniej wysokości, w zależności od indywidualnych preferencji.

Dużą popularnością cieszą się również plisy okienne. Klientów zainteresowanych naszą ofertą rolet rzymskich zachęcamy do kontaktu z firmą. Chętnie przedstawimy szczegóły związane z realizacją usługi.