Pergo LifePergo Life
Pergo LifePergo Life
Osłony wewnętrzne

Żaluzje drewniane / bambusowe / aluminiowe

Trwała i funkcjonalna osłona okna

Żaluzje drewniane – Białystok

Żaluzje drewniane to funkcjonalny sposób na osłonę okien. Wybierane są bardzo często nie tylko z uwagi na względy praktyczne, ale także ze względu na wyjątkowy design. To, co wyróżnia je na tle pozostałych osłon wewnętrznych, to przede wszystkim elegancka, ponadczasowa estetyka. Dzięki nim możliwe jest stworzenie niepowtarzalnego klimatu w pomieszczeniach. Pomimo swojej prostoty prezentują się doskonale i pasują niemal do każdego stylu wnętrzarskiego.

Żaluzje drewniane, które znajdują się w naszej ofercie, charakteryzują się także dużą trwałością oraz odpornością na uszkodzenia. Ponadto wysokogatunkowe drewno nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych, dlatego też przez długi czas prezentuje się efektownie i nienagannie. Oferujemy zarówno sprzedaż wysokiej jakości żaluzji drewnianych, jak i ich montaż na terenie Białegostoku.

Żaluzje aluminiowe i bambusowe

Żaluzje aluminiowe i bambusowe to doskonała alternatywa dla żaluzji drewnianych. Każde z nich doskonale sprawdza się do tworzenia niepowtarzalnych i przytulnych wnętrz. Stanowią prostą, a zarazem stylową osłonę przeciwsłoneczną. Dzięki ruchomym lamelom możliwe jest precyzyjne regulowanie dopływu promieni słonecznych do pomieszczenia. Wystarczy tylko ustawić odpowiedni kąt nachylenia. Podobnie jak plisy okienne, żaluzje umożliwiają też całkowite zaciemnienie pomieszczenia.

Nowoczesne żaluzje aluminiowe prezentują się doskonale zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i biurach czy budynkach użyteczności publicznej. Można montować je na wiele sposobów, mają także różnorodną kolorystykę, dzięki czemu dopasowanie ich do aranżacji wnętrz nie stanowi problemu. Żaluzje bambusowe będą z kolei doskonałą propozycją dla osób, które preferują naturalne surowce. W odróżnieniu od żaluzji drewnianych, są dużo lżejsze, przez co też mniej obciążają okna lub ściany.

W naszej ofercie znaleźć można wiele systemów z różnymi rozmiarami lamel. Żaluzje z drewna lub bambusa wykonujemy w wersji z lamelami o szerokości 25 mm lub 50 mm. Z kolei żaluzje z aluminium wykonujemy w wersji z lamelami o szerokości 16 mm, 25 mm lub 50 mm. Ponadto proponujemy dwa rodzaje sterowania żaluzjami – ręczne (mechanizm samoblokujący) oraz elektryczne (za pomocą przełącznika lub pilota).

rolety rzymskie
Sterowanie ręczne

Za pomocą mechanizmu samoblokującego

rolety rzymskie
Sterowanie elektryczne

Dodatkowo żaluzja może być wyposażona w silnik elektryczny sterowany za pomocą przełącznika lub pilota

Żaluzje drewniane / bambusowe / aluminiowe
Osłony wewnętrzne